PR tradycyjny

Internet to nie wszystko. PR tradycyjny w agencji Lulkiewicz PR to cała strefa działań bezpośrednich adresowanych do klienta, odbiorców jego marki, mediów. Tworzenie kontentu, zarządzanie relacjami, budowanie wizerunku na linii firma – jej klient, usługa – społeczeństwo, marka – media to tylko przykład naszych działań.

Opracowujemy strategie komunikacji, rekomendując konkretne działania, a następnie sukcesywnie je wdrażając. We współpracy z klientem realizujemy audyty, prowadzimy szkolenia z komunikacji medialnej oraz zarządzania kryzysem. Wśród działań z obszaru PR tradycyjnego jest oczywiście bieżąca obsługa ze wsparciem marketingowo-eventowym i copywriting.


Tą strefą w agencji Lulkiewicz PR zarządza Beata we współpracy z Łukaszem.

Kontakt: beata@lulkiewiczpr.pl, 606 817 689
Kontakt: lukasz@lulkiewiczpr.pl, 696 464 654

Beata von Schada Borzyszkowska

szef działu PR tradycyjnego

beata@lulkiewiczpr.pl

606 817 689

W PR uwielbiam to, że pracuję ze słowem, tworząc nowe wartości. Uwielbiam to, że pracuję z ludźmi – klientami, partnerami, ekspertami, dziennikarzami, rodzicami, dziećmi. Mogłabym wymieniać i wymieniać. A wszystko dzięki różnorodnym kampaniom, które realizuję od ponad 15 lat.

Cenię swoją pracę za to, że mnie rozwija i daje mi poczucie satysfakcji, gdy gotowy projekt cieszy się sukcesem – uznaniem klienta, zainteresowaniem społecznym, gdy zbiera nagrody i wywołuje emocje, dyskusje, gdy zostawia po sobie ślad.

Po wielu latach pracy w Warszawie, od kilku lat pracuję w Gdyni, a klienci agencji LulkiewiczPR mają z kolei swoje siedziby w różnych miastach Polski. Ostatecznie łączy nas internet, mail i telefon, a na spotkania z klientami z przyjemnością przyjeżdżamy i z przyjemnością gościmy ich w morskim Trójmieście.

Jestem przekonana, że polubisz pracę z nami!