PR internetowy

Tak jak i my wiesz, że współcześnie o wizerunku firmy czy marki decyduje społeczny dowód zaufania, którym są wszelkie informacje umieszczone w sieci. To sieć staje się miejscem, w którym szuka się rekomendacji, poleceń oraz wszelkich informacji udostępnionych przez szeroką opinię publiczną.
Informacje te stają się dowodem na rzetelność i wiarygodność firm, jednak w przypadku, gdy są pomówieniem, mogą być przyczyną braku zaufania do marki, a tym samym braku zainteresowania ofertą firmy. Internet jest miejscem, w którym łatwo zamieszcza się opinie i komentarze –
rzadziej pozytywne, częściej zniesławienia, informacje zasłyszane i niepotwierdzone.

Aktywnie reagujemy na takie zdarzenia, kształtując dodatkowo pozytywny wizerunek za pomocą wielopoziomowych działań w Internecie. Wśród tych działań jest oczywiście bieżące raportowanie, są rekomendacje i wdrażanie aktywności.

Tą strefą w agencji Lulkiewicz PR zarządza Monika we współpracy z Janem.

Kontakt: monika@lulkiewiczpr.pl, 501 788 455
Kontakt: jan@lulkiewiczpr.pl, 695 825 400

Monika Ostojska-Żurek

szef działu PR internetowego

monika@lulkiewiczpr.pl

501 788 455

Śmiało mogę powiedzieć, że już od dziecka interesowałam się słowem, zarówno tym pisanym, jak i mówionym, mediami, sposobem przekazu, efektywną komunikacją – bo nie każdy komunikat zostaje przecież prawidłowo zrozumiany. Fascynował mnie (i dalej fascynuje) symbol, kolor i obraz oraz jego znaczenie w komunikacji międzyludzkiej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam najpierw w dziennikarstwie, działach marketingu, później w produkcji filmowej i fotograficznej. Od kilku lat pracuję w szeroko rozumianej komunikacji, staram się jak najlepiej w pracy dla klienta połączyć pozyskaną wiedzę i doświadczenie – bez względu na budżet klienta.

W pracy najbardziej lubię 3 rzeczy: brak rutyny i ciągły rozwój, znajdowanie nowych, inspirujących pomysłów na kieszeń każdego z naszych klientów oraz radość z udanego projektu.

Bliskie są nam słowa Konfucjusza: „Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.” To prawda, najlepsza praca to taka, która łączy pasję i zainteresowania, która pozwala nam się wciąż rozwijać.

W Agencji LulkiewiczPR właśnie tak staramy się pracować z naszymi klientami – miło, rozwojowo, efektywnie i skutecznie.